Oxywellness štúdio
Národná ulica 7
Žilina, 01001
Ako nás nájdete
pondelok - sobota
9.00-17.00
Ingrid Rafajová, majiteľka
+421 905 069 482
FB facebook/oxywellness

Oxygenoterapia na pleť

Kyslíkový lifting

Vysoko účinná metóda na omladenie pleti, odstránenie vrások a zlepšenie pevnosti a pružnosti pleti. Pomocou kyslíkovej pištole sa anti-aginové séra pomocou 93 % kyslíka dostávajú až do bazálnej vrstvy pokožky. Ošetrenie je neinvazívne a nebolestivé. Výsledky sú pociťované už po prvej aplikácií. Vyskúšajte luxusné Vagheggi ošetrenie s oligominerálmi.

Kyslíková mezoterapia

Nanášaním 93% kyslíka na pleť spolu so sérom podľa potreby a typu pleti sa výrazne podporí metabolizmus buniek a regenerácia pleti, uľahčí sa prienik účinných látok z krémov a sér. Kyslíkovou mezoterapiou sa dajú riešiť problémy ako unavená pleť, suchá alebo mastná pleť, problematická pleť s akné,rozšírené póry či pigmentové škvrnky. Kyslíkové wellness ošetrenie tváre s oligominerálmi luxusnej značky Vagheggi phytocosmetici je zárukou, že pred slávnostnou príležitosťou alebo výnimočným stretnutím budete vyzerať sviežo a krásne.

Ošetrenie prebieha: odlíčenie pokožky, aplikácia špeciálneho peelingu, nanesenie séra a následné zapracovávanie 93% kyslíkom do pokožky, záverečná maska a krém.

Účinky 93% kyslíka spolu so sérom sú veľmi intenzívne. Pokožka sa stáva pevnejšia vďaka stimulácii kolagénu a elastínu, je prežiarená, minimalizujú a redukujú sa prítomné vrásky. Aplikovať sa dá na tvár, krk, dekolt. Pokožka je následne vypnutejšia, vyhladená, obnovená, už po prvej aplikácii.

Náš tip

Ak potrebujete pleť okamžite skrášliť a rozjasniť „pred akciou“, kyslíková terapia je tým najlepším riešením!

Pre väčší a dlhodobejší efekt absolvujte intenzívnu kúru: 10 ošetrení s odstupom štyroch až siedmych dní a potom 1 ošetrenie za dva až štyri týždne.

Účinky pleťovej oxygenoterapie

 • Okysličenie pleti
 • Výrazná redukcia jemných vrások
 • Obnovenie pružnosti a pevnosti pokožky
 • Redukcia pigmentácií
 • Obmedzenie mimických vrások
 • Očista pleti
 • Stiahnutie pórov
 • Omladenie pleti
 • Podpora tvorby kolagénu
 • Zlepšenie hydratácie pokožky
 • Úprava problematickej pleti – akné, suchá koža

Pomocou kyslíka sú špeciálnou pištoľou na pleť nanášané dermokozmetické séra, ktoré sú pod tlakom kyslíka aplikované do pleti. Tento spôsob je oveľa efektívnejší ako ručné zapracovanie. Vysoká koncentrácia 93% kyslíka v kombinácií s kozmetickým prípravkom pleť vitalizuje, vyživuje a regeneruje.

Aplikácia kyslíka a séra pôsobí proti strate pružnosti, zvyšuje odolnosť pleti, skvalitňuje mikrocirkuláciu a vedie k celkovému zlepšeniu stavu pleti ku korekcii drobných vrások a pigmentových škvŕn, dochádza k zjednoteniu farebného tónu pleti. Po ošetrení miznú stopy po únave a strese.

Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a podľa druhu ošetrenia všetky vekové kategórie. Veľmi výrazné účinky sú vidieť v prípade veľmi zvädnutej a unavenej pleti, pri akné aj silno zanesenej pleti a predovšetkým u fajčiarskej pleti.