Oxywellness štúdio
Národná ulica 7
Žilina, 01001
Ako nás nájdete
pondelok - sobota
9.00-17.00
Ingrid Rafajová, majiteľka
+421 905 069 482
FB facebook/oxywellness

Air-brush make-up

Make-up aplikovaný pomocou Airbrush systému je skutočne výnimočný! V Hollywoode ho hviezdy poznajú už dlho, prednedávnom sa stal dostupným i pre verejnosť v USA.. teraz konečne aj u nás na Slovensku.

Máte chuť na nežný prirodzený "look" ? Stači iba tenká vrstva a môžete vyraziť... Večer chcete byť "šelma"? ..žiadny problém.. nanesieme make-upu o pár vrstiev viac, zvýrazníme oči a lícne kosti..

Originál Airbrush Make-up Systém bol pôvodne vytvorený pre film v hollywoodských štúdiách, špeciálne vyvinutý pre makeupartistov.

Pre veľký úspech sa Airbrush stal obľúbený v kruhu známych osobností ako hercov, spevákov, modeliek... Používať sa začal tiež v televízií, divadle a na módnych prehliadkach známych po celom svete.

Výnimočnosť tohto líčenia je skrytá práve v spôsobe nanášania na pokožku. Make-up je aplikovaný striekaním pomocou Airbrushového pera. Jemné čiastočky dokonale kryjú všetky nedostatky a tónujú pleť.

Vyzerá omnoho prirodzenejšie ako make-up nanesený tradičným spôsobom. Nevchádza do pórov a mimických vrások, čím zaručuje veľmi jednotný vzhľad a pleť môže pokojne dýchať. Je trvácnejší a oteruvzdorný.

Ku všetkému je to najhygienickejší spôsob nanášania make-upu- prakticky bez dotyku. Make-upy používané do Airbrushového pera sú minerálne a vytvorené na vodnej báze. Sú ľahké a neupchávajú póry.

Trvanlivosť líčenia je 9-10 hod.. Make up vyzerá akoby ste sa narodila s dokonale zdravou a sviežou pleťou. Pleť je hladká a mimoriadne vláčna.

Prirodzená pružná pleť. Žiadne šupinky, žiadna mastnota.

Minimalizuje vrásky. Totiž do nich nevchádza a pleť je krásne hladká.